TekBox TBATT-N-10-10 Attenuator, N-male/N-female, 3GHz, 10W, 10dB
2 in stock (can be backordered)
SKU: TBATT-N-10-10 Category: Tag: Brand:
Description
The TekBox TBATT-N-10-10 fixed pad Attenuator features N-male/N-female connectors.
  • Attenuation :10dB
  • Frequency Range DC-3GHz
  • VSWR<1.3
  • Tolerance Ex +-0.5dB
  • Power 10W